Partneři

ALMANAC X ALCRON PRAGUE

ALMANAC X ALCRON PRAGUE

ALMANAC X ALCRON PRAGUE je lifestylový hotel s tradicí od roku 1932, který se nachází v srdci Prahy. Elegantní místo, jen pár kroků od Václavského náměstí vás okouzlí autentickou kuchyní v konceptu plant-forward, jedinečným designem a nádhernými výhledy na Prahu. Ideální místo pro váš pražský příběh.
HOTEL BALTACI ATRIUM

HOTEL BALTACI ATRIUM

Svatba pro 120 hostů? Konference pro 120 návštěvníků? Pracovní schůzka v soukromí salonku?
ROKO - MOTOR s.r.o.

ROKO - MOTOR s.r.o.

AUTORIZOVANÝ PRODEJCE A SERVIS JAGUAR A LAND ROVER
SONAX

SONAX

Výrobky SONAX nejvyšší kvalitou jednoznačně přesvědčují spotřebitele svým vynikajícím efektem a skvělým výkonem. Pro naše členy se slevou 30%
auto I.S.R. a.s.

auto I.S.R. a.s.

Společnost auto I.S.R. působí na trhu od roku 1999 a svým zákazníkům poskytuje širokou škálu kvalitních a profesionálních služeb mezi které patří prodej a servis vozů Audi a Volkswagen.
HS AUTOMOBIL s.r.o.

HS AUTOMOBIL s.r.o.

HS AUTOMOBIL s.r.o. je jediný autorizovaný dealer vozů Toyota na Vysočině. Pobočky můžete nalézt v Jihlavě a Havlíčkově Brodě.
V-Group s.r.o.

V-Group s.r.o.

Jsme ryze česká společnost s více než 27 letou tradicí v prodeji a servisu nových i prověřených vozů. Provozujeme výhradně autorizovaný prodej a servis osobních i užitkových vozů, vybavený moderním servisním a diagnostickým zařízením, provádíme i rozsáhlé a náročné opravy hnacích agregátů a karoserií, včetně kvalitního lakování ve vlastní moderní lakovně. Nabízíme přestavby užitkových vozů, úpravy sportovních vozů a další. Přesvědčte se sami!
Lenner Motors s.r.o.

Lenner Motors s.r.o.

Jsme společnost Lenner Motors a na trhu působíme od roku 2016. Jako autorizovaný prodejce a servisní partner značek Hyundai, Peugeot, Peugeot Motocycles a MG jsme si vybudovali pevnou pozici na trhu.
Mercedes-Benz, Centrum Moravia spol s r.o.

Mercedes-Benz, Centrum Moravia spol s r.o.

Autorizovaný prodejce a servis vozů Mercedes-Benz v Olomouci. Řídíme auta srdcem a rozumem. Mercedes-Benz, Centrum Moravia spol s ro se již od roku 1995 profiluje jako významný prodejce a opravy osobních a užitkových vozidel značky Mercedes-Benz, smart nejen v Olomouci, ale i celé České republice.
NYADERM

NYADERM

Na rozdíl od ostatních kolagenních produktů ochraňuje bílkovinu elastin, která udržuje pokožku pružnou. Viditelné výsledky se projeví již po 4 týdnech pravidelného užívání.
PRAGA ARENA

PRAGA ARENA

Maximální zážitek z jízdy! Nejmodernější a největší speciální areál pro motokáry v České republice! Maximum pro všechny i opravdové závodníky!
Advokátní kancelář JUDr. Pavel Pohorský

Advokátní kancelář JUDr. Pavel Pohorský

Náš partner Advokátní kancelář JUDr. Pavla Pohorského vám zajistí v případě členství Platinum první hodinu konzultací při řešení dopravního přestupku zdarma.
AXAGYM

AXAGYM

Dodstaňte se do kondice v centru hlavního města Prahy - Na Poříčí 40, Praha 1
Pojištění vašeho vozu

Pojištění vašeho vozu

Certifikovaný pojišťovací zprostředkovatel vám pomůže s nejvýhodnějším nebo s nejvhodnějším výběrem pojistitele.
Asistence při dopravní nehodě na území hlavního města Prahy

Asistence při dopravní nehodě na území hlavního města Prahy

Asociace řidičů osobních vozidel  (AŘOV) zajišťuje na území hlavního města Prahy, v rámci pomoci řidičům, pomoc při řešení problémů s dopravní nehodou asistenční službou, která vám pomůže v nepříjemné situaci.